O nas

O nas

Cześć, jesteśmy Tim i Marli. To jest nasze zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy założyliśmy pupso.pl w małym pokoju w akademiku i wkrótce rozrośliśmy się do własnego zakładu produkcyjnego. Każdego roku tworzymy wiele miejsc pracy i przekazujemy tysiące kolorowych i zabawnych skarpetek rodzinom w potrzebie. Dziękujemy wszystkim za wspieranie nas w tej podróży ❤️

Na pupso.pl oferujemy 50+ wzorów skarpet, poduszek i koszulek na zamówienie. Dzięki własnemu drukowaniu kontrolujemy koszty, jakość i czas produkcji, a na końcu przekazujemy te wszystkie dobre rzeczy Tobie. Jesteśmy pewni, że będziesz w stanie znaleźć idealny spersonalizowany prezent na każdą okazję i dla każdej osoby.

Tysiące klientów wraca do nas dzięki jakości produktów, dużemu wyborowi wzorów, niezwykle szybkiej produkcji i ponadprzeciętnej obsłudze klienta. Więcej o zadowolonych klientach tutaj.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy personalizowane skarpety, poduszki i koszulki z Twoim zdjęciem, Twojego pupila lub przyjaciela. Nasze produkty na pewno sprawią radość Tobie lub Twoim bliskim.

Jak to robimy?

Po złożeniu zamówienia ze zdjęciem, zespół wykwalifikowanych projektantów przycina zdjęcie tak, aby zawierało tylko twarz obiektu i wysyła je do wewnętrznego zespołu produkcyjnego, gdzie zostaje nadrukowane na Twoim produkcie.

Co nas wyróżnia?

Dzięki własnej produkcji, nie mamy pośredników. Oznacza to lepszą jakość, lepsze ceny i szybszy czas produkcji.